Straight edge neboli sXe

5. listopadu 2010 v 20:28 | Ivi
Jestli se alespoň trošku orientuješ ve scene stylu a slyšela jsi o Straight edge nebo ve zkratce sXe,tak tleskám :D .Já se o něm dozvěděla hned,protože jsem si hledala nějaké informace o scene stylu,když jsem si řekla,že takový styl by byl něco pro mě.
   O co tedy jde?
Straight edge je životní styl.Člověk,který tento styl uznává,odmítá jakékoliv drogy-a to nemyslím jen kokain,marihuanu a heroin apod.,ale také alkohol a cigarety.Jeden zdroj uvádí,že ani neuznávají volný sex,neboli uznávají sex pouze se stálým partnerem.A nejen tohle všechno přívrženci sXe odmítají-podle všeho navíc nejí maso,prosazují vegetariánství a bojují za práva zvířat.
  Tak co,jaký na to máte názor?
Já osobně jsem přívržencem tohoto životního stylu a ani jsem předtím o tom nevěděla :D Maso mi nechutná a přijde mi správné ho nejíst-dobře,souhlasím,že mi mohou chybět živiny,ale ty mohu doplnit nějakou jinou potravinou,ne?
    K tomu alkoholu-přijde mi nesmyslné,že 11ti leté děti lze potkat na diskotéce v 1 ráno,totálně ztřískané...To je věc,kterou nechápu a nepochopím-a sice potřeba dětí pít alkohol.Můj názor na to je takový,že se prostě neumějí bavit a tak hledají pomoc u alkoholu.
    Drogy?
Jedním slovem svinstvo,nic jiného.To není prostě potřeba komentovat..
   A konečně cigarety..
Nesnáším...Hnus,fuj,měli by je zakázat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co si myslíš o hudebním stylu "screamo"?(Alesana,Bullet for my valentine,Bring me the horizon)

Super!
Jsou i lepší styly..
Moc uřvané...
Hrůza!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama